Inspiracje produktowePOZNAJ INSPIRUJĄCE DEKORY PŁYT LAMINOWANYCH!

Inspirujących nowości nigdy mało - zobacz koniecznie katalog z nowymi dekorami od SWISS KRONO! Pośród nowych 38 propozycji z pewnością znajdziesz te, które Ci się spodobają i będziesz chciał wykorzystać!


MATowe PŁYTY meblowe z satynowym wykończeniem!

Kolekcja SPECTRUM CZ. 3

W kolekcji SPECTRUM króluje nie tylko metal i wysoki połysk - znajdziemy w niej również tak poszukiwane odcienie MAT. Płyty meblowe SPECTRUM MAT w odróżnieniu od tradycyjnych płyt matowych mają efektowne satynowe wykończenie powierzchni. Zobacz różnorodność oferowanych dekorów i wykorzystaj je w swoich aranżacjach!


PŁYTY Z NAPRAWDĘ WYSOKIM POŁYSKIEM!

Kolekcja SPECTRUM CZ. 2

Płyty z kolekcji SPECTRUM GLOSS / SPECTRUM POŁYSK mają połysk powyżej 85 glossów a do tego są m.in. odporne na środki chemiczne i promienie UV. Poznaj je bliżej - ich właściwości oraz różnorodność dekorów sprawią, że będziesz chciał je wykorzystać w niejednym projekcie, czy realizacji!


Płyta jak METAL od Niemann Polska!

Kolekcja SPECTRUM CZ. 1

Dekory z kolekcji SPECTRUM METAL wyglądają naprawdę niesamowicie! Dostępne są w trzech kolorach – złotym, miedzianym i tytanowym oraz dwóch wariantach wykończenia powierzchni – gładkim i crumble („młotkowanym”). Z powodzeniem można je wykorzystać jako element dekoracyjny we wnętrzach jak i jako materiał do produkcji mebli!


Płyty i fronty Akrylam

AKRYLAM to nasze oryginalne płyty i fronty akrylowe. Ich zalety to wytrzymałość, odporność na zarysowania i promienie UV oraz - co ważne przy ewentualnych zmianach - powtarzalność kolorystyczna. AKRYLAM w zależności od dekoru dostępny jest w połysku lub macie. Poznaj bliżej jego cechy i wszechstronne zastosowanie!


VIVA MAGENTA – KOLOR ROKU 2023 WEDŁUG PANTONE

Ten kolor jest odważny, żywiołowy i radosny. Zobacz nasze propozycje zestawień koloru roku 2023 z dekorami płyt laminowanych i blatów – może właśnie tutaj znajdziesz inspirację do jego wykorzystania?


ULTRACIENKIE BLATY BLACK WOOD

Poznaj bliżej designerskie, ultracienkie, wilgocioodporne i trudnozapalne blaty Black Wood! Z uwagi na swoje liczne właściwości można je wykorzystać zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i w miejscach użyteczności publicznej.


Meblowe systemy LED - funkcjonalność i energooszczędność

Światło w pomieszczeniach dodaje energii ale również pozwala zwrócić naszą uwagę na detale, czy po prostu wizualnie powiększyć przestrzeń. Poznajcie rozwiązania, które możecie wykorzystać w swoich projektach.


ZŁOTE UCHWYTY KRAWĘDZIOWE SYMA Z "GOLD COLLECTION"

Wydawało się, że złoty kolor nie może już zaskoczyć... A jednak! Odcień złotego uchwytów SYMA z "Gold collection" wyróżnia się szczególną delikatnością i elegancją. Zobaczcie sami!


BLAT JAK Z DREWNA - NOWE BLATY ZE SWISS KRONO!

INSPIRACJE SWISS KRONO CZ. 5

Propozycji zastosowania nowych blatów kuchennych SWISS KRONO ciąg dalszy. Tym razem dekory inspirowane natualnością drewna - DĄB LATTE i DĄB MOCHA.


KAMIENNY BLAT? TYLKO ZE SWISS KRONO!

INSPIRACJE SWISS KRONO CZ. 4

Zobacz kolejne aranżacje z wykorzystaniem nowych blatów kuchennych SWISS KRONO - poznaj bliżej dekory KAMIEŃ GALATTICO i KAMIEŃ LUNARE


UCHWYTY KRAWĘDZIOWE SYMA32 INTEGRADO PARCIAL i TOTAL

Poznaj bliżej nowości z RINCOMATIC! Dwa nowe rozwiązania dla uchwytu krawędziowego SYMA32 - SYMA32 Integrado Parcial i SYMA32 Integrado Total to jeszcze więcej możliwości tworzenia nowatorskich aranżacji!


BLAT Z MODNEGO TERRAZZO

INSPIRACJE SWISS KRONO CZ. 3

Poznaj ciekawe aranżacje z wykorzystaniem nowych blatów kuchennych SWISS KRONO - tym razem w roli głównej blat TERRAZZO MARRONE i TERRAZZO CASSATA


Blat z Trawertynu - piękno w nowym wydaniu

INSPIRACJE SWISS KRONO CZ. 2

Przykładów zastosowania nowych blatów kuchennych SWISS KRONO ciąg dalszy - zobacz aranżacje z TRAWERTYNEM TIRAMISU i TRAWERTYNEM BISCOTTO.


Marmurowy blat kuchenny? Ależ tak!

INSPIRACJE SWISS KRONO CZ. 1

Poznaj propozycje wykorzystania nowych blatów kuchennych SWISS KRONO. Zaczynamy od nawiązań do ponadczasowego marmuru - dekorów GELATO, CREMA, DOLCE i TARTUFO.


SAVIOLA – ekologiczne płyty meblowe z głęboką strukturą synchroniczną

W ofercie firmy NIEMANN znajdziesz kolekcję włoskich ekologicznych płyt meblowych marki SAVIOLA. Zainspiruj się nie tylko ich ekologicznością ale również głęboką strukturą synchroniczną idealnie imitującą naturalną powierzchnię.


RINCOMATIC - uchwyty krawędziowe z prostym mocowaniem

Montaż uchwytu krawędziowego niegdy wcześniej nie był tak prosty! Poznaj uchwyty krawędziowe firmy RINCOMATIC a odkryjesz, że innowacyjny system prostego i szybkiego montażu typu CLIP-SYSTEM to nie jedyny argument za ich wyborem.ART OF DECORS – KSIĘGA NASTROJÓW SWISS KRONO

SWISS KONO zaprasza do podróż po kolorystycznych zestawieniach, wzorach i strukturach, która doda energii do działania, dostarczy praktycznej wiedzy i pomoże odkryć, że wszystko co nas otacza może być źródłem inspiracji.

Bez względu na to, czy projektujesz całe wnętrze czy szukasz tylko pomysłu na kolorystyczny akcent przejrzyj koniecznie ten katalog. Wśród licznych wskazówek i propozycji rozwiązań znajdziesz w nim ponad 40 zestawień dekorów, kolorów i struktur oraz moodboardy z inspiracjami.

Chcąc skonsultować lub zrealizować swój pomysł odwiedź nasze oddziały, gdzie oprócz wsparcia naszych doradców będziesz mógł zobaczyć i zamówić wybrane przez Ciebie zestawienia z oferowanych przez nas produktów SWISS KRONO.


INSPIRACJE NOMET

Uchwyty i gałki w meblach są jak biżuteria – co ważne, nie muszą błyszczeć by być zauważone. Bez względu na rozmiar bardzo często to one właśnie decydują o ostatecznym charakterze mebla.

Zajrzyj do katalogu inspiracji NOMET i przekonaj się, że detale tworzone z miłością i pasją potrafią odmienić nie tylko mebel ale i wnętrze, w którym się znajduje.

Zapraszamy też do zapoznania się z produktami firmy NOMET w naszych oddziałach.