Inspiracje produktoweART OF DECORS – KSIĘGA NASTROJÓW SWISS KRONO

SWISS KONO zaprasza do podróż po kolorystycznych zestawieniach, wzorach i strukturach, która doda energii do działania, dostarczy praktycznej wiedzy i pomoże odkryć, że wszystko co nas otacza może być źródłem inspiracji.

Bez względu na to, czy projektujesz całe wnętrze czy szukasz tylko pomysłu na kolorystyczny akcent przejrzyj koniecznie ten katalog. Wśród licznych wskazówek i propozycji rozwiązań znajdziesz w nim ponad 40 zestawień dekorów, kolorów i struktur oraz moodboardy z inspiracjami.

Chcąc skonsultować lub zrealizować swój pomysł odwiedź nasze oddziały, gdzie oprócz wsparcia naszych doradców będziesz mógł zobaczyć i zamówić wybrane przez Ciebie zestawienia z oferowanych przez nas produktów SWISS KRONO.


INSPIRACJE NOMET

Uchwyty i gałki w meblach są jak biżuteria – co ważne, nie muszą błyszczeć by być zauważone. Bez względu na rozmiar bardzo często to one właśnie decydują o ostatecznym charakterze mebla.

Zajrzyj do katalogu inspiracji NOMET i przekonaj się, że detale tworzone z miłością i pasją potrafią odmienić nie tylko mebel ale i wnętrze, w którym się znajduje.

Zapraszamy też do zapoznania się z produktami firmy NOMET w naszych oddziałach.