O nas

Firma Lambud została założona w 1992 roku w Białymstoku. Od samego początku, a więc już od 30 lat, zajmujemy się sprzedażą drewnopochodnych płyt laminowanych, blatów kuchennych oraz obrzeży dla stolarzy i producentów mebli. Z biegiem czasu obserwując rozwój rynku i potrzeby naszych Klientów rozwinęliśmy sprzedaż o niezbędne w naszej branży okucia i akcesoria meblowe a następnie rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi.

Mottem przewodnim towarzyszącym nam od początku działalności jest: „Do mebli mamy wszystko...”. Jednoczesne z nim stawianie na współpracę z najlepszymi Dostawcami z branży meblowej, takimi jak na przykład Swiss Krono - którego od 1998r. jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem oraz Hettich, Blum, Nomet, Gamet, Polkemic, FGV, Henkel, Beko, Wiech, Laguna, Schilsner, Rehau, Peka, Drewpol, Niemman, daje nam pewność, że produkty i usługi dostarczane naszym Klientom są wysokiej jakości. Pozwala również cieszyć się opinią wiarygodnego i rzetelnego partnera, zarówno u naszych Dostawców jak i Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w 4 oddziałach w Białymstoku, Olsztynie, Warszawie i Grodzisku Mazowieckim, w których codziennie ponad 30 handlowców stara się być najlepszym partnerem biznesowym dla naszych klientów.

Białystok

Olsztyn

Warszawa