O nas

Firma Lambud została założona w 1992 roku w Białymstoku. Od samego początku, a więc już od ponad 30 lat, zajmujemy się sprzedażą drewnopochodnych płyt laminowanych, blatów kuchennych oraz obrzeży dla stolarzy i producentów mebli. Z biegiem czasu obserwując rozwój rynku i potrzeby naszych Klientów rozwinęliśmy sprzedaż o niezbędne w naszej branży okucia i akcesoria meblowe, a następnie rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi.

Mottem przewodnim towarzyszącym nam od początku działalności jest: „Do mebli mamy wszystko...”. W trosce o najwyższą jakość oferowanych produktów stawiamy na współpracę z najlepszymi dostawcami z branży meblowej, takimi jak na przykład Swiss Krono - którego od 1998r. jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem oraz Hettich, Nomet, Gamet, Polkemic, FGV, Henkel, Beko, Wiech, Laguna, Schilsner, Rehau, Peka, Niemman. Daje nam to pewność, że produkty i usługi dostarczane naszym Klientom są wysokiej jakości. Pozwala również cieszyć się opinią wiarygodnego i rzetelnego partnera, zarówno u naszych dostawców jak i Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w 4 oddziałach - w Białymstoku, Olsztynie, Warszawie i Grodzisku Mazowieckim - w których codziennie ponad 30 handlowców stara się zapewnić jak najlepszą obsługę naszym Klientom.

Białystok

Olsztyn

Warszawa

Grodzisk Mazowiecki